Libahundi JÄLG

Härmakosu 11.11.2023


Pisut veel infot laupäevase võistluse kohta.
Võistluskaart on mõõtkavas 1:25000, h 2.5m. Kaardil pole põhja-lõuna suunda. (Kaart on keeramata magnetilise põhja suunas suhtes. Kui kujundlikult keerata kaarti 8 kraadi vastupäeva, siis näitaks kaardi külgserv  täpselt magnetilist põhja suunda).
Maastikul on koos lisaülesannete kontrollpunktidega kokku võimalik teha 103 märget. Võistluskeskuse lähiümbruses toimub stardiülesanne, mille sisu avaldatakse vahetult enne starti. Rattarajal stardiülesannet ei ole.

Kõikide kontrollpunktide läbimine ja lisaülesannete (sh stardiülesande) sooritamine annab kokku 300 võistluspunkti.  
NB! Kontrolljaamad on konfigureeritud töötama si-air reziimis. Selleks tuleb SI-AIR pulk aktiveerida check jaamas.  Rendipulgad on SI-10 versiooni pulgad ning  ei toimi AIR-režiimis!
Maastikul on kaks joogipunkti, neist ühes ka kerged suupisted.
Lampe vaja ei lähe, juhul kui valges finishisse jõutakse. Mõnes lisaülesande punktis võib googeldamine abiks olla. Iga hilinenud ning alustatud minut annab 2 trahvipunkti!
Parkimine on organiseeritud võistluskeskuses. Palume mitte parkida tööstushoonete uste ette!
Haaknõelad rinnanumbrite kinnitamiseks tuleb osalejatel ise kaasa võtta.
Autasustamine toimub orienteeruvalt kell 16.45. Autasustatakse võistlusklasside kolme paremat võistkonda, kui osaleb rohkem kui 5 võistkonda. Vähema osaluse korral autasustatakse ainult võitjat.

Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.